tesisatçı, su tesisatçısı, batıkent tesisat, servis, tıkanıklık açma,klozet tamircisi, doğalgaz, su tesisatı, musluk, tamiri, ankara, batıkent, yenimahalle, ostim, ivedik, ivedik osb, şaşmaz, gersan, çukurambar, balgat, eryaman, sincan, çankaya, çayyolu, bağlıca, çakırlar, emek
 • Tesisatçı Ankara Batıkent, Ostim, İvedik, İvedik O.S.B., Şaşmaz, Gersan, Atisan, Gimat, Yenimahalle su tesisatçısı olarak, su tesisatı, tesisat ustası, tıkanıklık açma, kaçak su tespiti, tesisat, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, klozet tamircisi, musluk tamiri ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır.

 • (530) 520 44 30
 • Tıkanıklık Açma | 7/24 Acil Tesisatçı Servisi Ankara

  6 Ocak 2018 | admin
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma

  Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma

  Tuvalet Tıkanıklığı Açma firması olarak tıkanıklık açma makinası ile  tüm tıkanıklık ve giderlerinizi büyük bir titizlik içerisinde kırıp dökmeden çözmekteyiz.

  Tuvalet Tıkanıklığı Açma : 

  Tıkanıklık açma sorunlarından birisi de Tuvalet Tıkanıklığıdır. Bilinçsizce atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, bez parçaları, inşaat sonrası harç kalıntıları ve başka atıklar tıkanmalara sebep vernektedir. Tıkanıklıkları açan robotlar sayesinde evleriniz kirlenmeden kırılıp dökülmeden kolayca giderilmektedir.

  • Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Kimyasal ilaçlar ile açılamayan tıkanıklar da genelde robot kullanılır ve profesyonel destek alınır.
  • Tuvalet tıkanıklığı neden olur? Özellikle kolonyalı mendil, suda çözülemeyen tuvalet kağıtları, bez parçaları, tadilat sonrası harç kalıntıları ve gayri ihtiyari çocuklar veya yaşlılar tarafından düşürülen katı cisimler...
  • Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri nelerdir? 1. Kimyasal ilaçlarla 2. Pompa yöntemi ile . Robot ile
  • Tıkanıklık açma yolları 
  • Tıkanıklıkı açma teknikleri ve metotları 
  • Tıkanıklık açan firmalar Genelde teknik ve bilgi sahibi olan, tıkanıklık açma robotu kullanabilen tüm sıhhi tesisatçı firmalardır. Bölgelere göre en yakın ve en ucuz fiyatlara bu işi yapan sıhhi tesisat firmaları tercih edilmelidir.
  • Tıkanıklık açma fiyatları ne kadardır? Tıkanıklığın durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor iletişim numaralarından güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.
  • Tıkanıklık temizlemesi yapılıyor mu? Evet
  • Tıkalı tuvaleti robotla açan ustalar
  • Alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? Öncelikle kimyasal ilaçları kullanabilir tıkanıklık ciddi boyutta ise kanal açma cihazı olan bir firmadan destek alabilirsiniz.
  • Tıkanan tuvalet borusu veya ES sifonu nasıl açılır? Genelde ES sifon sökülerek temizlenir ve tekrar yerine takılır
  • Tıkanaıklığı açan kimyasal maddeler nelerdir? Toz kimyasallardan ziyade sıvı kimyasalların tercih edilmesi gerekir.
  • Üst katta oturuyorum tıkanıklık sorunum var bunun sebebi üst katlar olabilir mi? Ortak kullanım giderlerinin tıkanmalarında sorumlı  daire sahibi olmaz 
  • Kimyasal ilaçlar nasıl kullanılır? Sıvı kimyasal ilaçlar kullanılırken öncelikle güvenlik tedbirleri alınır. Eldiven, maske kullanılmalı ve ilaç tüketildikten sonra ilaçtan maruz kalmamak için wc uzun bi süre kullanılmamalıdır. İlaçı 2. ye bölmeli ve itıkalı alanda su birikintisi asgari de olmalıdır. İlacın yarısı boşaltılır ve 5 dakika beklenir. Daha sonrasında 1 kova soğuk su dökülür ve aynı işlem 1 saat sonra tekrarlanır.

  Diğer Tıkanıklık Hizmetlerimiz 

  Lavabo tıkanıklığı açma

  Mutfak Tıkanıklığı açma

  Banyo tıkanıklığı Açma

  Klozet Tıkanıklığı Açma

  Pimaş tıkanıklığı Açma

  Gider Tıkanıklığı Açma

  Küvet Tıkanıklığı Açma

  Duşakabin Tıkanıklığı Açma

  Sifon Tıkanıklığı Açma

   

  Ankara^nın tüm semtlerine hızlı tesisat servisimiz vardır.

  Ankara Su Tesisatçısı Adresleri
  Ankara Su Tesisatçısı Adresleri
  Topçu Mahallesi 1536 Sokak No: 1 Elvankent - Etimesgut ANKARA
  Adres 2 Bağlıca Blv. No:1 D:No: B, 06790 Etimesgut-Ankara
  Adres 3 Plevne Mahallesi Pazar Caddesi No:22/A 06930 Sincan Ankara
  Adres 4: Kentkoop Mh., Batıkent Yolu No:1 D:Blok No:1, 06370 Yenimahalle / Ankara
  Adres 5 : Eryaman Mahallesi Şapka Devrimi Caddesi Cafer Ağa Sokak D - 5 Milkop Sitesi, 06824 Etimesgut / Ankara
  Telefon Numaralarımız
  0 312 269 79 57
  0 530 520 44 30
  0 543 953 93 13
  E Mail
  Bilgi için, ALİ Osman ÖZDEMİR
  tesisatozdemir@gmail.com
   
  Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Ankara Batıkent - Ostim - Yenimahalle - Şaşmaz - İvedik OSB - Gersan Sanayi Sitesi - Ergazi - Atisan - Gimat - İvedik Mahallesi- Demetevler - Etimesgut - Eryaman - Elvankent - Bağlıca - Sincan - Yenikent - Fatih Mahallesi - Temelli - Malıköy - Temelli OSB. - Başkent OSB - Sincan OSB - Keresteciler Sanayi - Çayyolu - Türkkonut - Ümitköy - Konutkent - Yaşamkent - Mutlukent - Dodurga - Beysukent - Bilkent - Beytepe - İncek - Çukurambar - Bahçelievler - Emek - Balgat - Dikmen - Ayrancı - Esat - Oran Mahallesi - Çankaya - Kızılay - Etlik - Yüzüncüyıl - Anıttepe - Söğütözü - İlkbahar - İşçi Blokları - Çiğdem Mahallesi - Mebusevleri Mahallesi - Mustafa Kemal Mahallesi - Kavaklıdere Mahallesi - Tesisatçı - Su Tesisatçısı - Tuvalet Tıkanıklığı Açma Batıkent