tesisatçı, su tesisatçısı, batıkent tesisat, servis, tıkanıklık açma,klozet tamircisi, doğalgaz, su tesisatı, musluk, tamiri, ankara, batıkent, yenimahalle, ostim, ivedik, ivedik osb, şaşmaz, gersan, çukurambar, balgat, eryaman, sincan, çankaya, çayyolu, bağlıca, çakırlar, emek
 • Tesisatçı Ankara Batıkent, Ostim, İvedik, İvedik O.S.B., Şaşmaz, Gersan, Atisan, Gimat, Yenimahalle su tesisatçısı olarak, su tesisatı, tesisat ustası, tıkanıklık açma, kaçak su tespiti, tesisat, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, klozet tamircisi, musluk tamiri ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır.

 • (530) 520 44 30
 • Batıkentte Tesisatçı

 • Batıkentte Tesisatçı
  Batıkentte tesisatçı

  Batıkentte Tesisatçı 18 yıldan daha uzun bir süredir Batıkent'te ve tüm semtlerinde sıhhi tesisat, su kaçak tespiti, tıkanık açma ve su tesisatı tamir alanlarında hizmet eden, su tesisatı konusunda uzmanlaşmış Özdemir Tesisat adı altında kurumsallaşmış bir tesisat firmasıdır.

   Batıkent Su Tesisatçısı olarak Hangi Sorunları Çözüyoruz ?

  Tesisatlarınızda meydana gelen, çoğu zaman bihaber olduğunuz ve faturalarda farkına vardığınız kaçakların tespit edilmesi. Bu kaçak tespitlerde genelde termal kamera ve akustik dinleme cihazı kullanılır. Dairenin her bir noktası cihaz ile aranıp tespit edilir. Su kaçağı, temiz su kaçağı ve pis su kaçağı şeklindedir. 

  Musluğun su damlatması, volanların sıyrılması. mix bataryaların kartuşlerinin değişimi, klozet taharet musluklarının montajı ve arızasının tamiri, tuvalet bas musluklarının montajı ve her türlü çeşmelerinizin arızasını ve tamirini yapıyoruz. 

  Çalışmayan ve ısıtma sorunları yaşadığınız peteklerin sorunlarını da yapıyoruz. Petek temizleme makinamız ile peteklerinizi ilk günkü gibi tertemiz yapıp yüksek performans elde etmenizi sağlıyoruz. Radyatör kaçaklarınıza da anında müdahale edip sizi bu sıkıntıdan en hızlı bir şekilde kurtarabiliyoruz. Bu sayede ev, işyeri ve ortak kullanım alanlafınızda kış aylarında daha rahat ve ekonomik bir şekilde ısınmanıza yardımcı oluyoruz. 

  Klozet arızalarında en sık karşılaşılan arıza şamandra arızasıdır. Şamandra arızalandığı zaman aşırı dolum yaptığı için depoya dolan fazla su iç takımın ortasından klozete akmaktadır. Şamandranın arızalanmasının en büyük sebebi filtresiz ara muslukların kullanılmasıdır. Diğer bir problem de klozet flexlerin zamansız patlamasıdır. Flexler ara musluklar ile klozet deposundaki şamandra girişine kadar olan mesafe boyunda olmalıdır. Fazla uzun flexler birbirlerine temas ederek su basınçınında etkisiyle deforma olur ve çabuk patlamasına sebep olur. Bunun yanında taharet çubuğu, basma buton arızları, rezervuar problemleri klozet ile alakalı tüm arızalarınızı ve tamirleri zamanında müdahale ederek sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır. 

  Tıkanıklık açma ev ve işyerlerinde, ortak kullanım alanlarında sıkça rastlanan sorunlardan biridir.Tıkanıklık bilinçsizce atılan ıslak mendil, havlu peçete, tuvalet kağıtları ve katı atıkların pis su hattındaki suyun akışını engellemesiyle oluşmaktadır. Hane sahibi tarafından bazen kimyasal ilaçlarla bazen de sert bir çubuk yardımıyla tıkanık açılmaya çalışılır. Bu şekilde açma yöntemi bazen tabiri caizse kaş yapayım derken göz çıkartmak misali olabilir. Sert cisimle açılmaya çalışılan borular delinebilir veya çatlayabilir. Tıkanıklık açma işlemi uzman ve işin ehli bir usta tarafından Kırmadan, dökmeden yapılmalı ve cevreye zarar verilmemelidir.Tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, duşakabin, yer süzgeci, klozet ve ana logar giderleri genelde tıkanıkların başında gelmektedir.Her türlü tıkanıklık ve kötü kokuların son bulmasını istiyorsanız bu konuda bizleri tercih edebilirsiniz.

  Ankara^nın tüm semtlerine hızlı tesisat servisimiz vardır.

  Batıkentte Su Tesisatçısı Adresleri
  Ankara Su Tesisatçısı Adresleri
  Topçu Mahallesi 1536 Sokak No: 1 Elvankent - Etimesgut ANKARA
  Adres 2 Bağlıca Blv. No:1 D:No: B, 06790 Etimesgut-Ankara
  Adres 3 Plevne Mahallesi Pazar Caddesi No:22/A 06930 Sincan Ankara
  Adres 4: Kentkoop Mh., Batıkent Yolu No:1 D:Blok No:1, 06370 Yenimahalle / Ankara
  Adres 5 : Eryaman Mahallesi Şapka Devrimi Caddesi Cafer Ağa Sokak D - 5 Milkop Sitesi, 06824 Etimesgut / Ankara
  Telefon Numaralarımız
  0 312 269 79 57
  0 530 520 44 30
  0 543 953 93 13
  E Mail
  Bilgi için, ALİ Osman ÖZDEMİR
  tesisatozdemir@gmail.com
   
  Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Ankara Batıkent - Ostim - Yenimahalle - Şaşmaz - İvedik OSB - Gersan Sanayi Sitesi - Ergazi - Atisan - Gimat - İvedik Mahallesi- Demetevler - Etimesgut - Eryaman - Elvankent - Bağlıca - Sincan - Yenikent - Fatih Mahallesi - Temelli - Malıköy - Temelli OSB. - Başkent OSB - Sincan OSB - Keresteciler Sanayi - Çayyolu - Türkkonut - Ümitköy - Konutkent - Yaşamkent - Mutlukent - Dodurga - Beysukent - Bilkent - Beytepe - İncek - Çukurambar - Bahçelievler - Emek - Balgat - Dikmen - Ayrancı - Esat - Oran Mahallesi - Çankaya - Kızılay - Etlik - Yüzüncüyıl - Anıttepe - Söğütözü - İlkbahar - İşçi Blokları - Çiğdem Mahallesi - Mebusevleri Mahallesi - Mustafa Kemal Mahallesi - Kavaklıdere Mahallesi - Tesisatçı - Su Tesisatçısı - Tuvalet Tıkanıklığı Açma Batıkent